Dental İlan Van

Dentalinden.com dental ilan van için tamamen ücretsiz ilan verebileceğiniz bir sistemdir. Dentalinden.com'da dental sektöre dair her dental van ilanı bulabilirsiniz. Dentalinden.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Dentalinden.com van dental ilan kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. Dentalinden.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir ücret talep etmez.  Sadece ilanlarınız daha üst sıralarda görünmesi veya daha fazla görüntülenme alabilmesi amacıyla doping uygulama konusunda ücretli olarak size yardımcı olmaktadır.

dentalinden.com, 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Kanununun 19. maddesi gereğince, iş arayanlardan hiçbir ücret talep etmez.

9/6/2004 tarihli ve 5187 sayılı Basın Kanununda yazılı araçlarla "sarı sayfa ilanları" şeklinde gerçekleştirilecek duyurular için Kurumdan izin belgesi alınmasına gerek bulunmamaktadır. İş arama motoru veya seri ilan şeklinde olup; başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın bireylerin açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitelerinin Kurumdan izin belgesi almasına gerek bulunmamaktadır.

Sitemiz seri ilanlar şeklinde iş aramave ilan motoru olup, iş arayanlardan herhangi bir kayıt veya ücret almamaktadır.

Dentalinden.com, dental sektörden çok sayıda hekim, diş hekimi asistanı, diş deposu, diş laboratuvarı'nın bir arada olduğu ücretsiz ilan verilebilen bir sistemdir. Dentalinden.com'a reklam vererek hem maddi hem de manevi açıdan marka değerinizi kârlı duruma getirebilirsiniz. Dentalinden.com reklam ve görsel yerleştirme için info@dentalinden.com mail adresimizden bizlerle iletişim kurabilirsiniz. 

* Sadece dental sektörle ilgili reklamlar kabul edilmektedir.

Bizimle paylaştığınız kişisel verileriniz sadece analiz yapmak suretiyle; sunduğumuz hizmetlerin gerekliliklerini en iyi şekilde yerine getirebilmek, bu hizmetlere sizin tarafınızdan ulaşılabilmesini ve maksimum düzeyde faydalanılabilmesini sağlamak, hizmetlerimizi, ihtiyaçlarınız doğrultusunda geliştirebilmek ve sizleri daha geniş kapsamlı hizmet sağlayıcıları ile yasal çerçeveler içerisinde buluşturabilmek ve kanundan doğan zorunlulukların (kişisel verilerin talep halinde adli ve idari makamlarla paylaşılması) yerine getirilebilmesi amacıyla, sözleşme ve hizmet süresince, amacına uygun ve ölçülü bir şekilde işlenecek ve güncellenecektir.