Hakkımızda

Dentalinden.com tamamen ücretsiz ilan verebileceğiniz bir sistemdir. Dentalinden.com'da dental sektöre dair her ilanı bulabilirsiniz. Dentalinden.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Dentalinden.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. Dentalinden.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir ücret talep etmez.  Sadece ilanlarınız daha üst sıralarda görünmesi veya daha fazla görüntülenme alabilmesi amacıyla doping uygulama konusunda ücretli olarak size yardımcı olmaktadır.

dentalinden.com, 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Kanununun 19. maddesi gereğince, iş arayanlardan hiçbir ücret talep etmez.

9/6/2004 tarihli ve 5187 sayılı Basın Kanununda yazılı araçlarla "sarı sayfa ilanları" şeklinde gerçekleştirilecek duyurular için Kurumdan izin belgesi alınmasına gerek bulunmamaktadır. İş arama motoru veya seri ilan şeklinde olup; başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın bireylerin açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitelerinin Kurumdan izin belgesi almasına gerek bulunmamaktadır.

Sitemiz seri ilanlar şeklinde iş aramave ilan motoru olup, iş arayanlardan herhangi bir kayıt veya ücret almamaktadır.

Telif Hakları

Dentalinden.com'da yayınlanan tüm metin, kod, grafikler, logolar, resimler, ses dosyaları ve kullanılan yazılımın sahibi (bundan böyle ve daha sonra "içerik" olarak anılacaktır) aracı firma olup, tüm hakları saklıdır. Yazılı izin olmaksızın site içeriğinin çoğaltılması veya kopyalanması kesinlikle yasaktır. Site yapısı Dentalinden.com kurucularına ait değildir.

Tüm istek, şikayet ve telif hakları durumlarınızı info@dentalinden.com'a iletebilirsiniz.