İlan Verme Kuralları

Dentalinden.com'da bulunan tüm kategorilerdeki “İlan Verme Kuralları” hem bireysel hem kurumsal hem de Dental Firma Mağaza Hesap Sahibi olanlar için geçerlidir. İlan girişinde bulunan Hesap Sahibi, ilan verme kurallarına ve Hesap Sözleşmesi’nde belirtilen kurallara uymayı, kanun ve yönetmelikler başta olmak üzere mevzuat gereği tüketiciyi aldatma ihtimali taşıyan açıklamalara ilanda yer vermemeyi kabul ve taahhüt etmiş sayılır.


Kullanıcılar "Dentalinden.com"un amacına uygun olarak kullanmakla, ticari olmayan amaçla görüntülemekle yükümlüdür. İlan veren Hesap Sahibi tarafından girilmiş bulunan ilanlardaki iletişim bilgileri sadece ilan hakkında bilgi almak için iletişim kurulması amacıyla kullanılabilir. İlanda yer alabilecek 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun kapsamında koruma altında olan ilan verene ait veya üçüncü kişilere ait kişisel veriler ve/veya özel nitelikli kişisel veriler, başkaca bir amaçla kullanılamaz, kopyalanamaz, başka mecralarda doğrudan veya dolaylı olarak yayınlanamaz, işlenemez, dağıtılamaz, başkaca veri tabanlarına aktarılarak üçüncü kişilerin erişimine ve kullanımına açılamaz.

 

Dentalinden.com'a eklenen tüm ilanların sorumululuğu tamamiyle ilan ekleyen Kullanıcıya aittir.  İlan süreleri 60 gündür. Süresi dolan ilanlar otomatik olarak pasif konuma gelir.

 

Dentalinden.com’da bir ürüne veya iş ilanına ait sadece bir ilan verilebilir. Aynı ürüne ve iş ilanına ilişkin birden fazla ilan verilmesi durumunda, fazla verilen ilan/ilanlar yayından kaldırılır.