İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

RUHSATLI AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

İlan No 144
İlan Tarihi 25 Haziran 2022
Durum Satılık
235
Ünit Sayısı 4
Bina yaşı 2
Kat sayısı 3
Bulunduğu kat Giriş Katı

Yaklaşık 1 yıl önce özenerek ve her detayını en üst düzeyde planlayarak kurduğumuz, 9 ay önce hizmet vermeye başlayan Başakşehir’deki kliniğimiz hekimimizin şehir dışına taşınması sebebiyle satılıktır.

Başakşehir’de merkezi ve işlek bir cadde üzerinde yer alan kliniğimizin özellikleri şöyledir:

1. Yeni yönetmeliğe göre ruhsatı alınmıştır.

2. Alt yapısı (elektrik, güvenlik, havalandırma, su) üst düzeydedir. Emsali zor bulunur bir alt yapı sistemine sahiptir.

3. Kliniğin tüm demirbaşları ve el aletleri Güney Diş Deposundan alınmıştır. Tüm cihazların garantileri devam etmektedir ve hepsi sıfır ayarındadır.

4. Klinik 3 katlıdır, alt katta mutfak, sterilizasyon odası, personel wc’leri ve personel giyinme odaları (kadın erkek olmak üzere ayrı ayrı), mescit, personel dinlenme odası ve teknik oda mevcuttur. Giriş katta banko ve bekleme bölümü, 3 adet işlem odası (ünitlerin markası Amerikan malı Adec’tir), panoramik röntgen (Carestream Kodak-ayrıca fosfor plak da vardır) ve engelli tuvaletleri bulunmaktadır. Üst katta is vip işlem odası ve toplantı odası mevcuttur. Toplamda 4 box’lı ve hiçbir eksiği olmayan bir kliniktir. Kompresör ve cerrahi aspiratörler Cattani, döner başlıklar BA markadır. Otoklav ve poşetleme, distile su cihazı Tecno Gaz markadır.

5. Ünitlerin üzerinde all in one bilgisayarlar mevcuttur, aynı zamanda bankoda ve panoramik röntgen odasında olmak üzere toplam 6 bilgisayar mevcuttur.

6. Tüm alanlarda klima bulunmakadır.

7. Kliniğin mimari tasarımında İskandinav tarzı benimsenmiştir, ferah ve aydınlık alanlar oluşturulmasına özen gösterilmiştir.

8. Kirası oldukça makuldür.

9. Konum olarak semtin lüks konutları arasında yer almaktadır.

 

1385 kez görüntülendi.